top of page

Witaj w Pelikanie
Krótka historia o Nas!

Pelikan przyleciał do Rowów w 1999 roku, Operując z jednego ośrodka przyjmowaliśmy pod swoje skrzydła pierwszych podróżnych kiedy Rowy były jeszcze prawie niezamieszkałe oraz... pełne rowów! Rozpościerając swoje skrzydła otworzyliśmy drugi ośrodek i zbudowaliśmy wiele wspaniałych relacji z wspaniałymi ludzimi. Dzisiaj tymi samymi dwoma ośrodkami oferujemy podróżującym wakacje nad Naszym Polskim morzem.

Oferujemy

Zakwaterowanie w jednym z dwóch ośrodków w uroczej miejscowości Rowy. Decydując się na pobyt u nas masz do wyboru ośrodek Pelikan oraz Pelikan 2.

Pelikan jest ośrodkiem większym, mieści aż 24 pokoje rozmieszczone na parterze i dwóch piętrach. Ośrodek wyposażony jest we wspólną kuchnię ogólnodostępną dla gości. Na terenie ośrodka znajdują się kolejno: stół do billarda, cymbergaj, trampolina, 8 rowerów do użytku dla gości, konstrukcja do zabaw ze zjezdżalnią oraz grill.  

Pelikan 1 mieści 10 dużych pokoi (20m2) rozmieszczonych na parterze i pierwszym piętrze, pokoje wyposażone są w aneks śniadaniowy, dodatkowo Pelikan 1 jest położony bliżej plaży (tylko 250 metrów!) 

Wszystkie pokoje na obu ośrodkach wyposarzone są w prywatną łazienkę. Zarówno w jednym jak i drugim ośrodku dostępny jest parking dla gości oraz darmowe WiFi.

bottom of page